وقتی تصمیم می گیرید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید هزاران هزار سوال و شک و شبهه جلویتان قد می کشند. شاید از خودتان بپرسید: هیچ کس من و برند من را نمی شناسد، چرا باید از من خرید کنند؟” علاوه بر این نگرانی های زیادی هم درباره رقبا، نحوه قیمت گذاری و حمل و نقل اجناس وجود دارد که ممکن است دلسردتان کنند. اما با همه اینها دلایل محکم و خوبی وجود دارند که شما را متقاعد می کنند به مسیرتان ادامه بدهید.

خیلی ها موفق ترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی را فقط در عرض دو روز راه اندازی کردند. رمز موفقیت این افراد پیروی از یک سری اصول و تاکتیک های موثر است که امروز ما آنها را با شما به اشتراک می گذاریم. مطمئن باشید شما هم می توانید فروش اینترنتی بالا و سودآوری داشته باشید.

Ù?رÙ?Ø Ø§Û?Ù?ترÙ?تÛ?

1-مشتری، اول از همه باید شما و فروشگاه شما را ببیند

اگر شما اولین گزینه سر راه مشتری ها باشید احتمال اینکه از شما خرید کنند بیشتر می شود. برای دیده شدن باید هر جایی که فکرش را میکنید مطلب بگذارید و محصولاتتان را معرفی کنید. در شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت کنید و آگهی هایتان را به دست همه برسانید. شما باید قبل از اینکه رقبایتان توجه مشتری را به خودشان جلب کنند اینکار را انجام بدهید. اگر به توییتر و فیس بوک دسترسی دارید آگهی هایتان را آنجا بچسبانید و اجازه بدهید تا مطالبتان را همه ببینند. اینکار یکی از ترفندهای مهم و کارساز برای جذب مشتری به حساب می آید.

2- قبل از رقبایتان مشتری ها را پیدا کنید

هشتگ های اینستاگرام یا هر برنامه دیگری راه بسیار خوبی برای پیدا کردن مشتری های محصولاتتان است. هشتگ های مربوط به کالایتان را پیدا کنید و دنبال مشتری ها بروید. مطمئن باشید افراد زیادی هستندکه دوست دارند با محصول شما آشنا شوند و منتظر یک فرصت مناسبند تا کالای ایده آلشان را پیدا کنند. زیر پست هایتان هشتگ مرتبط به کالاهایتان را بزنید. می توانید از صفحه هایی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند هم بخواهید برایتان تبلیغ کنند. مطمئن باشید سرمایه گذاری برای تبلیغ محصولاتتان در نهایت به سودآوری منجر می شود.

.

ادامه توضیحات را در لینک اصلی زیر بخوانید:

11 نکته بسیار مهم برای اینکه کالایتان را در فضای مجازی به فروش برسانید!

آیا ممکن است؟ حذف اکانت فیسبوک بدون داشتن پسورد

نحوه رفع مشکل دانلود نکردن یا کار نکردن دانلود منجر کامپیوتر به سادگی

آموزش تصویری شبکه کردن دو کامپیوتر با مودم adsl (وای فای)

های ,مشتری ,ها ,پیدا ,اینکه ,راه ,کالایتان را ,را در ,مشتری ها ,را پیدا ,مطمئن باشید ,برای اینکه کالایتان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

treatperhuata anyaliya-tours جدیدترین و بهترین مجموهه ها در اینترنت Crystal mandestsanpick مطالب اینترنتی nava4837 boomrange ryeperede قالب وبلاگ حرفه ای